Kalendar - Kalendar

43 Utakmice

7 Subota, 13.10.2018 10:00 h Sloga GV-U Sloga GV-U - Sloga GV-U Kupres 1-1draw.png 
7 Subota, 13.10.2018 10:00 h Posušje Posušje - Posušje Šator 10-0thumbs_up.png 
7 Subota, 13.10.2018 10:00 h Široki Brijeg Široki Brijeg - Široki Brijeg Tomislav 3-1thumbs_up.png 
7 Subota, 13.10.2018 10:00 h Šujica Šujica - Šujica Drinovci 3-1thumbs_up.png 
7 Subota, 13.10.2018 10:00 h Bigeste Bigeste - Bigeste Blato 2-1thumbs_up.png 
6 Subota, 13.10.2018 10:00 h Bigeste Bigeste - Bigeste Turbina 5-6thumbs_down.png 
7 Subota, 13.10.2018 11:30 h Sloga GV-U Sloga GV-U - Sloga GV-U Kupres 0-2thumbs_down.png 
7 Subota, 13.10.2018 11:30 h Posušje Posušje - Posušje Šator 6-2thumbs_up.png 
7 Subota, 13.10.2018 11:30 h Široki Brijeg Široki Brijeg - Široki Brijeg Tomislav 1-1draw.png 
7 Subota, 13.10.2018 11:30 h Šujica Šujica - Šujica Drinovci 0-5thumbs_down.png 
7 Subota, 13.10.2018 11:30 h Bigeste Bigeste - Bigeste Blato 4-1thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 14.10.2018 10:00 h Klis Klis - Klis Bjelopoljac 1-4thumbs_down.png 
6 Nedjelja, 14.10.2018 10:00 h Blagaj Blagaj - Blagaj Sloga GV-U 0-1thumbs_down.png 
6 Nedjelja, 14.10.2018 10:00 h Mostar Mostar - Mostar Neum 1-6thumbs_down.png 
6 Nedjelja, 14.10.2018 10:00 h Zrinjski II Zrinjski II - Zrinjski II Lokomotiva 2-1thumbs_up.png 
7 Ponedjeljak, 15.10.2018 10:00 h Grude Grude - Grude Troglav 1918 - 
7 Ponedjeljak, 15.10.2018 11:30 h Grude Grude - Grude Troglav 1918 - 
6 Srijeda, 17.10.2018 10:00 h Rama Rama - Rama Cim - 
8 Subota, 20.10.2018 10:00 h Kupres Kupres - Kupres Posušje - 
8 Subota, 20.10.2018 10:00 h Tomislav Tomislav - Tomislav Grude - 
8 Subota, 20.10.2018 10:00 h Kamešnica Kamešnica - Kamešnica Šujica - 
8 Subota, 20.10.2018 10:00 h Drinovci Drinovci - Drinovci Bigeste - 
8 Subota, 20.10.2018 10:00 h Blato Blato - Blato Sloga GV-U - 
8 Subota, 20.10.2018 10:00 h Šator Šator - Šator Široki Brijeg - 
7 Subota, 20.10.2018 10:00 h Turbina Turbina - Turbina Zrinjski II - 
7 Subota, 20.10.2018 10:00 h Sloga GV-U Sloga GV-U - Sloga GV-U Bigeste - 
7 Subota, 20.10.2018 10:00 h Neum Neum - Neum Rama - 
7 Subota, 20.10.2018 10:00 h Cim Cim - Cim Klis - 
7 Subota, 20.10.2018 10:00 h Bjelopoljac Bjelopoljac - Bjelopoljac Blagaj - 
7 Subota, 20.10.2018 10:00 h Lokomotiva Lokomotiva - Lokomotiva Mostar - 
8 Subota, 20.10.2018 11:30 h Kupres Kupres - Kupres Posušje - 
8 Subota, 20.10.2018 11:30 h Tomislav Tomislav - Tomislav Grude - 
8 Subota, 20.10.2018 11:30 h Kamešnica Kamešnica - Kamešnica Šujica - 
8 Subota, 20.10.2018 11:30 h Drinovci Drinovci - Drinovci Bigeste - 
8 Subota, 20.10.2018 11:30 h Blato Blato - Blato Sloga GV-U - 
8 Subota, 20.10.2018 11:30 h Šator Šator - Šator Široki Brijeg - 
9 Subota, 20.10.2018 14:30 h Turbina Turbina - Turbina Klis - 
9 Subota, 20.10.2018 14:30 h Stolac Stolac - Stolac Neum - 
9 Subota, 20.10.2018 14:30 h Tomislav Tomislav - Tomislav Branitelj - 
9 Nedjelja, 21.10.2018 14:30 h Brotnjo Brotnjo - Brotnjo Grude - 
9 Nedjelja, 21.10.2018 14:30 h Sloga GV-U Sloga GV-U - Sloga GV-U Rama - 
9 Nedjelja, 21.10.2018 14:30 h Kamešnica Kamešnica - Kamešnica Posušje - 
9 Nedjelja, 21.10.2018 14:30 h Bjelopoljac Bjelopoljac - Bjelopoljac Troglav 1918 -